Kariyer

GelirOrtakları'nda Yaşam

Kültür

Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer zeki, çalışkan, motivasyonunuz yüksek ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp başarılı olmanız çok mümkün. Digitouch ayrıca Palo Alto’da dünyanın en prestijli girişimcilik platformu Endeavor’a seçilmiştir.

GelirOrtakları bir Digitouch markası olup, içinde bulunduğu pazarda lider konumdadır. Yaptığımız işe tutkuyla bağlı olduğumuz için çalışmak bizim için çok keyiflidir.


GelirOrtakları ile Avantajlarınız

Çalışanlar için organizasyonlar
Dmexco, a4you expo, adtech expo ve gamescom gibi etkinliklere katılma şansınız olur. Düzenli aralıklarla gerçekleştirilen toplantılarda mevcut ve gelecek projeler tartışır. İş bittikten sonra da herkesin eğlenmesi için happy hour düzenlenir.

Liderlik
Sektöründe lider olan bir firmada çalışmak, iş yaşamınız boyunca bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Kariyerinizde yükselin
Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile iş birliği içerisinde olan ve Türkiye’de performans pazarlaması sektörünü başlatan Digitouch‘ın bir parçası olmak isterseniz, ik@digitouch.com.tr adresine direk başvuru yapabilir veya Digitouch’in Kariyer.net sayfasından ilgili pozisyonlar için bize başvurabilirsiniz.

MAIL İLE BAŞVURKARİYER.NET İLE BAŞVUR

Kariyer
Kariyer
Kariyer
Kariyer
Bize Ulaşın