GelirOrtakları Kimdir?

tutku

Bir tutkumuz var.

Dijital reklam dünyası için daha iyi bir gelecek yaratmak istiyoruz. Performansın gücüne inanıyoruz. Bu farkındalık ile beraber elde ettiğimiz inovasyon, bilgi ve birikimi iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Her gün birçok farklı pazarlama çözümleri üzerinde çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu deneyim bize 360 derece performans çözümleri yaratmakta.

Hepimiz için performans. Sadece bugün değil, her zaman…


lider

GelirOrtakları, Türkiye’nin ilk ve lider affiliate marketing platformudur.

GelirOrtakları, 2010 yılında Yunus Güvenen ve Emre Burdurlu tarafından kurulmuştur. Türk ve uluslararası ortaklık yapısına sahip olan GelirOrtakları, aynı zamanda bir Digitouch markasıdır.

Yönetim

Yunus Güvenen(Kurucu Ortak, CEO)

Yunus Güvenen 2000 yılında Tufts Universitesinden Elektronik Mühendisliği bölümünden Suma Cum Laude derecesi ile mezun olmuştur. İş hayatına Koç.net ve Koç Bilişim Grubu bünyesinde iş geliştirme ve Grup Başkanına bağlı proje koordinatörü olarak başlamıştır.

Akabinde DDF ajansında deneyimsel ve yeni nesil pazarlama alanlarında birçok başarılı projeye imza atmıştır ve 2005 yılında mobil katma değerli hizmetler alanında uluslararası lider Buongiorno firmasının Türkiye Kurucularından olmuştur.

Aralık 2007’de Türkiye’de Dijital Performans Pazarlama sektörünü başlatmak ve geliştirmek için Digitouch’u kurmuştur. IAB’nin yönetim kurulu üyelerindedir ve eğitim derslerinde okutman olarak ders vermektedir. Endeavor Girişimcilik Klübünün seçtiği girişimciler arasındadır.

Bilgi ve Bilkent üniversitelerinde dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine konuk okutman olarak ders vermiştir. Yunus Güvenen’in ayrıca bugüne kadar yayınlanmış yirmi müzik plağı (EP) bulunmaktadır

Emre Burdurlu(Kurucu Ortak, COO)

Emre Burdurlu B.Sc The Ohio State University, Dean’s List. Columbus, OH, Makine Mühendisliği 2001 mezunudur. Emre Burdurlu Digitouch Medya Grubu‘nun kurucularından ve Digitouch Medya Grubu‘nun markalarından GelirOrtakları‘nın Yönetici Direktörü’dür. GelirOrtakları ile birlikte Türkiye’nin ilk ve en deneyimli ortaklık pazarlaması ağıyla beraber Digitouch’ında network servislerini yönetmektedir. Emre Burdurlu, Digitouch Medya Grubu‘nun kuruluşundan önce farklı sektörlerde Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır.

2003 – 2007 yılları arasında ENKA Holding’te Proje ve Process optimizasyonu alanında; 2007 – 2009 yılları arasında Capital Partners bünyesinde Proje ve Performans Odaklı Sistemler alanında çalışmalar yapmıştır.

Emre Teksöz(Yönetici Ortak, CFO)

Risk yönetimi, finansal yönetim ve raporlama, iş planlaması ve bütçeleme, M&A, IK süreçleri, vergi ve mevzuata uyum konularında geniş tecrübeye sahip olan Emre, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Kariyerine Yapı ve Kredi Bankası’nda uzman olarak başlayan Emre, 2002 yılında KPMG bünyesine katılmış ve yaklaşık 10 yıl denetim ve danışmanlık alanlarında görev yapmıştır. Bu süreçte KPMG Türkiye’nin en büyük denetim projelerini yönetmiş, birçok IPO, seküritizasyon ve due diligence projelerinde görev almıştır. KPMG Finansal Hizmetler biriminin yöneticiliğini 2,5 yıl boyunca sürdürmüş, iş planlarının hazırlanması ve uygulanması çerçevesinde birçok stratejik projeyi hayata geçirmiştir.

Emre Teksöz, Digitouch Medya Grubu’nun CFO’su olarak görev yapmakta ve ekibiyle birlikte finans, insan kaynakları ve idari işler birimlerini yönetmektedir.

Bize Ulaşın