Servisler

Çözümler

Affiliate Marketing

Satışlarınıza ve beklentilerinize katma değer yaratın.

Reklamveren, ürünlerini veya servislerini internet ortamında pazarlamaları ile beraber yayıncılarına satış, tıklama veya üyelik başına önceden belirlenen bir komisyon öder. Reklamverenler de yayıncıların yaratıcı fırsatları ve kampanyaları sonucu bir katma değer; üyelik, trafik ve satış hacmi elde eder. Reklamverenlerin beklenti ve ihtiyaçları, segmentine ve yapısına uygun en verimli mecra ve trafik kanalları üzerinden karşılanmaktadır.

Çözümler

Content Marketing

İçeriklerinizi yeniden inşa edin.

İçerik yaratma, müşteri döngüsünün her adımını yakından takip etme, kişiselleştirme, farklı kanalları pazarlama stratejisi ile birleştirme ve entegrasyon temelinde inşa edeceğiniz aktiviteleriniz sayesinde satışlarınızı katlayabilirsiniz. İçerik pazarlaması günümüz tüketicisinin tutumunu yansıtan müşterileri mesaj yağmuruna tutmak yerine tüketici tarafından bulunmayı esas alan yeni bir teknik ve stratejiler bütünüdür. Sabit gösterim, tıklama veya satış başına ücretlendirme üzerinden ilerlenmektedir.

Çözümler

Display Advertising

Son kullanıcıya etkili mesaj ve görsel ile dokunun.

İyi bir mecra seçimi ile beraber iyi bir zamanlama ve iyi bir creative çalışması yapılması halinde iyi geri dönüş sağlayan bir reklam modelidir. Farklı şekillerde iş modelleri ile performansa ulaşılmaktadır. Sabit, gösterim, tıklama veya satış başına ücretlendirilmesi söz konusudur. Banner veya display reklamlar, seçilen web sitesinin belirlediği alanlarda belirli ebat ve içerik dahilinde stabil, hareketli, açılabilir, interstitial veya pop up şeklinde uygulanabilir. Sabit gösterim, tıklama veya satış başına ücretlendirme üzerinden ilerlenmektedir.

Çözümler

E-mail Marketing

Müşterilerinize birebir ve segmentli ulaşın.

Internet kullanıcılarının %95'i email kullanıyor ve %91'i günde en azından bir kere posta kutusunu kontrol ediyor. Rakamlar gösteriyor ki e-mail marketing online'da en fazla kullanıcıya ulaşabileceğimiz ve kullanıcıyı teke tek yakalayabildiğimiz bir mecra. Geri dönüşlerin takip edilebilir olması ve sonuçlara göre kullanıcıları kategorize edebilmeyi sağlayan e-mail marketing ile segmentlere göre içeriklerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Günümüzde dönüşüm oranı en yüksek reklam modeli olma özelliğini koruyan e-mail marketing ile markanıza sadık müşteriler elde etmeniz mümkün.

Çözümler

Mobile Advertising

Tüketicilerinizi doğru yerde, doğru zamanda yakalayın.

Mobil pazarlama, markaların çeşitli reklam ağları ve çözümleri üzerinden son kullanıcıların devamlı yanında taşıdıkları cihazlara ulaşmalarını, marka iletişimlerini ve mobil uygulamalarının/ürünlerinin satışını yapmalarını sağlar.  Diğer taraftan, mobil uygulama geliştiriciler, kullanıcılar üzerinden önemli gelir elde etmektedir. Mobil reklam ağlarıyla yapılan işbirlikleri, mobil yayıncılara sınırsız kampanya ve gelir sürekliliği sunmaktadır.  Her gün gelişmekte olan ve dijital reklam bütçelerinde söz sahibi olmaya başlayan mobil pazarlamada, lokasyon, cihaz, işletim sistemi, operatör, demografik gibi ileri seviye hedefleme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, uygulama içi reklam formatlarıyla birlikte, mobil video, email ve uygulama inceleme gibi pekçok farklı reklam formatı kullanarak, az riskli ve düşük maliyetli kampanya modelleri kurgulanır. Uygulama indirme (Cost Per Install), üyelik (Cost Per Lead) ve satış (Cost Per Sale) modelleri, en temel performans bazlı mobil kampanya modelleridir.

Çözümler

Search Engine Marketing

Hedef kitlenize hızlı ve direk ulaşın.

Arama Motoru Pazarlaması; başta Google olmak üzere Yandex, Bing ve Yahoo arama motorları sonuç sayfalarında görünürlük sağlayarak web sitelerine trafiği, üyeliği ve satışı artırmak amacı ile uygulanan internet reklamcılığı formatıdır. Arama motoru pazarlaması, gerek ödeme biçimi gerekse geri dönüş maliyeti açısından en verimli kanallardan biridir. Arama Motoru Pazarlama uygulamalarının en önemli avantajı, hedef kitlenize direk ulaşımdır. Reklam içeriğiniz; kurum veya markanız ile ilgilenen, hizmetlerinize ihtiyaç duyabilecek potansiyel kullanıcılara gösterilir. Sadece reklama tıklayarak hedef web sitesine yönlenen kullanıcı başına veya üretilen satış başına ücretlendirme yapılır.

Çözümler

Social Media Marketing

Ürünlerinizi ve kampanyalarınızı sosyalleştirin.

Sosyal Medya internet kullanıcıları için oldukça keyifli vakit geçirmeyi sağlayan bir trafik kanalıdır. Bireyin, mevcut ve potansiyel arkadaşlarıyla iletişimini en hızlı ve ekonomik şekilde sağlayan, bunun yanı sıra dünyadaki gelişmeleri birçok farklı kaynaktan takip edebilme olanağı sunan yararlı bir kaynak olarak gösterilebilir. Artık neredeyse yeni bir satış kanalı olarak görülen sosyal medya, markaların müşterileriyle birebir iletişimleri ve satış – pazarlama kampanyaları için ideal bir alandır. Sosyal medya kanalları ile dünya ülkelerindeki tüm müşterilerinin soru ve isteklerine en hızlı şekilde ulaşabilen markalar, müşteri hizmetleri konusunda daha iyi hizmet verebilmek, reklam kampanyalarını aynı anda ve en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırabilmek gibi avantajlara sahipler. Sosyal medya reklamcılığıyla; Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube kanallarından etkili ve verimli sonuçlar alarak markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı çözümler sunabilirsiniz.

Bize Ulaşın